Project news
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 45 common:people_all_forms

Увага!!! Із 8.11.2021 року дистанційне навчання!

Date: 7 листопада 2021 о 19:16, Refreshed 7 листопада 2021 о 19:24
149 views

Шановні батьки!
Із 08 листопада 2021 року розпочинається навчання в дистанційній формі. Це вимушений захід через відсутність опалення в навчальних приміщеннях. Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися як в онлайні (синхронно, найчастіше з використанням платформи Meet , ZOOM, тестів або інших ресурсів, але у режимі реального часу) так і офлайні. Бажано виконувати завдання в той же день. Зверніть увагу, що не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі – під час якого вчитель та учні одночасно взаємодіють та комунікують між собою в електронному освітньому середовищі (зазвичай онлайн уроки). А 70% навчального часу здійснюється взаємодія в асинхронному режимі.
Також зазначаємо, що учителька /вчитель має педагогічну автономію, але на прохання батьків пріоритет буде надано онлайн-урокам.
Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, вчителькам та учителям , максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі. Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом.
Просимо не нехтувати режимом дня. Уроки ми будемо розпочинати о 9.00. Заняття будуть тривати відповідно до розкладу дзвінків, однак 45-хвилинних (35, 40-хв. у початковій школі) уроків перед комп’ютером не буде. Існують певні вимоги, скільки часу діти різного віку можуть безперервно працювати з технічними засобами під час уроку, щоб не завдавати шкоди здоров’ю. Ці вимоги сформульовані, зокрема, у новому Санітарному регламенті:
● для учнів 1 класів — не більше 10 хвилин;
● для учнів 2 — 4 класів — не більше 15 хвилин;
● для учнів 5 — 7 класів — не більше 20 хвилин;
● для учнів 8 — 9 класів — 20 — 25 хвилин.
При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10 — 11(12) класів — не більше 25 — 30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15 — 20 хвилин на другому навчальному занятті.
Учительки /учителі будуть використовувати різні форми та методи роботи, залучати учнів та учениць до різних видів діяльності. Бажано дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання: прокидатись, вмиватися, одягатися і снідати, щоб о 9.00 вчасно розпочати навчальний день. Усі вчителі та вчительки на 9.00 вже заповнять свої сторінки чи то посиланнями на ZOOM чи Meet зустрічі, чи то асинхронними уроками (яких, маю надію, буде небагато).
Наважимось уголос сказати про таку негативну складову дистанційної форми навчання, як порушення учнями правил академічної доброчесності. Навіть учні, які сумлінно навчаються, інколи перестають звертати увагу на вивчення правил, формул тощо. Гонитва за високими балами іноді призводить до того, що завдання виконує не учень чи учениця, а батьки або старші діти. Наполегливо прошу всіх попрацювати над дотриманням правил АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. Це дуже важливо! Не оцінка, а навичка, яка або сформувалась після розв’язання вправ чи завдань, або ні.
Надзвичайно важливим є також процес комунікації. На допомогу всім нам є декілька складових:
1. Це Ваш зв’язок із класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.
2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 09.00 до 16.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!
3. Якщо з будь-яких причин учителька або вчитель-предметник протягом двох діб із часу Вашого звернення не виходить на зв'язок, Ви можете звернутися на електронну пошту koshelyukg@gmail.com (або телефон – 0988402665) для оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання. Для того, щоб Ваше звернення було розглянуто якнайшвидше, у полі «Тема» напишіть прізвище та ім’я вчителя або вчительки, з яким/якою Ви не змогли зв’язатися. Якщо такої інформації Ви не маєте, то вкажіть предмет і клас, у якому навчається Ваша дитина.
4. Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання. Підключаючись до онлайн уроків, зверніть увагу, чи наявні звукові ефекти, що заважають і відволікають. Допомогти може контроль за режимом роботи мікрофона. Прослідкуйте, що потрапляє в об’єктив камери. Учитель/учителька не завжди може бачити всіх учасників (особливо при використанні функції «Демонстрація екрану»). Обговорюйте уроки з дітьми. Про виявленні фактів порушення етики повідомте класного керівника. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий вчительці або учителю. Бувають ситуації, коли учні або учениці здають порожні файли помилково або ж для того, щоб від них відчепилися. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, та й етики спілкування.
Маємо надію на успішну нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних.

Comments:
Only authorized users can leave comments.